Project Professional 2016 pomáha lepšie organizovať a dodržiavať harmonogram projektov, zdrojov a tímov a umožňuje ľahko plánovať projekty a spolupracovať na nich s ostatnými takmer odkiaľkoľvek. viac >>

13,49 €

Na sklade
ks

Inteligentné nastavenie

Rýchle spustenie - obrazovka Začíname vás prevedie základnými schopnosťami, treba prepojením úloh a vytvorením časovej osi, aby ste mohli rýchlo začať.Najlepšia šablóny vo svojej triede - priamo z Projectu Professional alebo na Office.com môžete použiť preddefinované šablóny a získať tak prístup k najlepším projektovým plánom vo svojej triede.Intuitívne vyhľadávanie - pomocou vyhľadávacieho poľa Povedzte mi, ktoré je štandardná vo väčšine produktov Office, rýchlo nájdete užitočné funkcie Projectu, aby ste mohli pracovať efektívnejšie.

Výkonné plánovanie

Známe grafy - project Professional je navrhnutý pre profesionálne projektových manažérov. Preto ponúka známe nástroje, ako napríklad Ganttove diagramy, aby ste mohli ľahko vytvárať plány a skrátiť dobu zaškoľovania.Inteligentná automatizácia - vďaka automatizovaným funkciám môžete byť efektívnejší. Môžete automaticky vypĺňať počiatočné a koncové dátumov podľa závislosťou alebo používať Kontrolu úloh, s ktorou prídete na efektívnejšie usporiadanie úloh a zdrojov.Viac časových os - project ponúka niekoľko časových osí, ktoré vám pomôžu vizuálne reprezentovať zložité plány a porozumieť všetkým aspektom projektu. Pomocou známych nástrojov, ako je potrebné PowerPoint, môžete časovej osi ľahko zdieľať.Intuitívne smerné plány - pomocou smerných plánov môžete pracovníkom s rozhodovacou právomocou pomôcť sledovať a porovnať skutočný priebeh projektu s jeho pôvodným plánom.

Optimalizovaná správa úloh

Vizualizácia vzťahov - zvýrazňovanie ciest úloh v Ganttových diagramoch vám pomôže porozumieť vzťahom medzi úlohami a zistiť, ktoré úlohy sú najdôležitejšie, aby projekt uspel.Citlivostný plánovanie - nastavte úlohy ako neaktívne a spustite citlivosti scenáre, aby ste mohli vyhodnotiť najvhodnejší priradenie bez nutnosti znovu vytvoriť celý plán projektu.Synchronizované zoznamy úloh - vďaka synchronizácii zoznamu úloh môžu členovia tímu aktualizovať v SharePointu svoje priradenie. Dáta sa potom objaví v Projectu Professional.

Správa zdrojov

Konsolidované zobrazenie - všetky možné zdroje projektu môžete zlúčiť do jedného zobrazenia, aby správcovia zdrojov mohli porovnávať zdroje cez štandardizovaná dáta a vytvárať najlepšie spolupracujúce tímy.Optimalizované zdroje - funkcia rezervovanie zdrojůPopis s požiadavkami pre rezervovanie zdrojov vám umožňuje požiadať o konkrétnu zdroje. Tímový plánovač vám pomôže identifikovať a opraviť prípadné problémy s priradením zdrojov, ktoré by mohli mať vlyv na plán.

Integrovaná spolupráca

Skype pre firmy - integrované komunikačné nástroje, ako je napríklad Skype pre firmy, uľahčujú spoluprácu prostredníctvom hlasu, videa alebo chatu priamo v Projectu. Už sa nemusí prepínať medzi aplikáciami.Pripojené aplikácie - informácie sa dajú v Projectu ľahko skopírovať a vložiť do známych aplikácií Office, ako sú PowerPoint a Word. OneDrive pre firmy potom poskytuje užitočné úložisko pre artefakty projektu.Pracovné priestory pre spoluprácu - vytvorte vyhradený web projektu, kde môžete zdieľať informácie, napríklad aktualizácie stavu, konverzácie a časovej osi projektu. Členovia tímu tak budú vždy informovaní.Synchronizácia Projectu Online Premium a Project Server - synchronizujte plány Projectu Professional 2016 s Project Online Premium a Project Serverom 2016.

Lepšie rozhodovanie

Projektové zostavy - výkonné integrované zostavy, ako je napríklad prehľad burndown alebo prehľad zdrojov, vám môžu pomôcť získať celkový prehľad, odovzdávať informácie účastníkom projektu a dosahovať požadovaných výsledkov.

Systémové požiadavky:

Procesor: 1 GHz s podporou SSE2Operačný systém: Windows 7 a vyšší, Windows Server 2008 R2 a vyššie, pamäť: 1 GB RAM (32-bitový systém), 2 GB RAM (64-bitový systém), miesto na HDD: 3 GB, rozlíšenie obrazovky: 1 280 × 800, grafika: DirectX 10

Licencia je platná na jedno PC.
Retail licencie.

Kontaktujte nás!