Je nákup tohto softvéru legálny a ako je možné, že licencie sú za lepšiu cenu ako u bežných distribútorov?

 

Áno, nákup nami predávaného softvéru je legálny. Nemusíte sa obávať, že sa jedná o podvodné licencie. Predávame oficiálnej licencie vydavateľov, ale jedná sa o druhotné licencie, ktoré neboli zákazníkmi využité. Preto ich môžeme znovu predať, za tieto skvelé ceny.

 

Ako mám softvér nainštalovať, keď mi dorazí licencie elektronicky?

 

Ku každej objednávke Vám priložíme aj odkaz na stiahnutie originálneho softvéru. Vo väčšine prípadov sa jedná o stiahnutí priamo zo stránok výrobcu.

 

Za akú dlhú dobu dostanem licenciu?

 

Licenciu Vám odošleme aj behom pár minút od prijatia platby, vždy záleží na momentálnej vyťaženosti. Najdlhšie však do 48 hodín v pracovných dňoch od prijatia platby.

 

Máte všetky licencie skladom?

 

Áno, všetky licencie máme na sklade, vďaka tomu môžeme objednávky vybavovať čo najrýchlejšie.

 

Ako môžem za licenciu zaplatiť?

 

Za licenciu môžete zaplatiť buď prevodom na niektorý z našich účtu alebo pomocou Skrill. Ďalšie možnosti platby pre Vás pripravujeme.

 

Zostane mi licencie nastálo?

 

Áno, všetky nami predávané licencie sú s neobmedzenou dobou platnosti. Výnimku tvorí antivírusové programy.

 

U nás zakúpenú licenciu nemožno použiť ako legalizáciu neoficiálneho operačného systému a je potreba začať novú inštaláciu so stiahnutými súbormi priamo od výrobcu. Ak bol na Vašom systéme už aplikovaný nejaký tzv. "Aktivátor" alebo iný podobný crack, vždy je nutné systém preinštalovať a použiť oficiálnu inštaláciu.